Strona główna
Marketing
Tutaj jesteś

Wszystko dla reklamy w jednym miejscu – JKB Print

Marketing Data publikacji - 1 lutego 2021 Autor - Redakcja mojemedia.pl
JKB Print

Dobrze skonstruowana oferta to taka, która odpowiada realnym potrzebom klientów. Czy w poszukiwaniu materiałów reklamowych musimy szukać w wielu źródłach, czy możemy pozwolić sobie na wygodę?

Solidne fundamenty

Profesjonalne usługi muszą wiązać się z wysokim stopniem znajomości zagadnień w danej branży. Biznes nie jest w stanie funkcjonować bez zaufania opartego na ścisłej współpracy. Zlecenie zamówienia nieodpowiedniej firmie może nas słono kosztować. Weźmy na przykład działania marketingowe. Handel jest branżą, która działa często na podstawie bardzo ścisłego kalendarza. Sprzedaż towarów lub usług musi być zgrana w czasie z odpowiednimi działaniami promocyjnymi. Kampania reklamowa potrzebuje swoich narzędzi. Działania online często nie wymagają dodatkowych obiektów (jak. np. gadżety reklamowe), więc ich prowadzenie bywa ułatwione. Sprawa komplikuje się, gdy dostawca nie wyrabia się z zamówieniem, a za pasem mamy event czy kampanię reklamową. Przesunięcia w dostawie plakatów czy broszur reklamowych potrafią zdezorganizować działania promocyjne. Jeżeli chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, unikajmy zbędnego ryzyka i stawiajmy na sprawdzonych dostawców.

Współpraca z drukarniami

Działania marketingowe na małą skalę często wiążą się ze współpracą z lokalnymi przedsiębiorstwami. Małe firmy zazwyczaj nie dysponują wielkimi środkami na kampanię. Jednak przemyślane działania pozwolą na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów i zaoszczędzenie gotówki. Weźmy taki oto przykład: prowadzimy działania promocyjne eventów kulturalnych w regionalnej instytucji. Działania online będą kluczowe dla widoczności naszej działalności. Ale nie do wszystkich odbiorców jesteśmy w stanie trafić bezpośrednio przez Internet. Przydatne mogą okazać się broszury, które zawierają roczny program imprez i wydarzeń. Drukarnie internetowe, takie jak np. JKB Print, oferują konkurencyjne ceny, zatem projektując broszurę uniwersalną i długoterminową, możemy oszczędzić poprzez zamówienie większego nakładu. W ten prosty sposób oszczędzamy środki i docieramy do lokalnej społeczności. Stała współpraca pozwoli nam negocjować ceny zamówień za każdym razem, gdy potrzebne będą plakaty, katalogi, rollupy i inne niezbędne elementy sprawnego marketingu. Warto wcześniej znaleźć swojego partnera, aby mieć pewność, że w kluczowych momentach wszystko pójdzie po naszej myśli.

Drukarnie internetowe, czyli wygoda, jakość i konkurencyjne ceny – JKB Print

Omawiany przykład drukarni internetowych, takich jak JKB Print, reprezentuje nowy model świadczenia usług drukarskich. Drukarnie te obsługują zamówienia z całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich i zamówień składanych online. Dzięki skali działania oferują najbardziej atrakcyjne ceny w branży, a także dysponują bardzo bogatą ofertą produktową.

Komunikacja światłowodowa

Redakcja mojemedia.pl

Redaktorzy mojemedia.pl to zespół pasjonatów mediów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mediów społecznościowych, biznesu, marketingu i lifestyle. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelników i pomagają im lepiej zrozumieć dynamicznie zmieniający się świat mediów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?