Eventy integracyjne na Mazurach – dlaczego warto?

Chcesz, aby Twój zespół pracowników lepiej się zintegrował? Dołączyły niedawno nowe osoby i warto, by lepiej się poznały z resztą teamu? Zapraszamy na eventy w hotelu! Mazury to znakomite miejsce na integracje firmowe. Piękne otoczenie pozwoli odetchnąć od codziennych obowiązków, a kontakt z naturą zrelaksuje. Co mamy do zaoferowania? Zobacz!

Integracyjna impreza na Mazurach

Decydując się na pobyt w mazurskim hotelu, warto skorzystać z uroków okolicy. Przecież integracja nie musi mieć formy siedzenia przy stołach. Dlatego Jabłoń Lake Resort przygotował bogatą ofertę aktywności dla grup zorganizowanych. Proponujemy następujące eventy. Mazury dzięki nim staną się bardziej bliskie! Zastanówcie się wspólnie w firmie, co wybrać:

  • kajakowy spływ rzeką Krutynią – o niskim stopniu trudności,

  • wycieczkę terenową na quadach,

  • imprezę na plaży lub kino plenerowe z leżakami,

  • sportowy trip w Puszczy Piskiej,

  • rejs po wodach Jeziora Nidzkiego.

Udział w takich wydarzeniach pozwoli podziwiać wyjątkową florę i faunę Mazur oraz malownicze widoki.

Atrakcje na Mazurach – Jabłoń i integracja zespołu

Wyjazd tego typu warto wzbogacić o aktywności, wspierające team building. Do takich zajęć należą np. warsztaty CSR. Podczas nich uczestnicy własnoręcznie konstruują coś, co pomaga – światu i innym. Możecie zapisać się np. na budowę pszczelich uli, składanie rowerów dla maluchów z domu dziecka czy konstruowanie bud dla psów. Ludzie chętnie angażują się w takie projekty, a wspólna praca jednoczy i pozwala poprawić współpracę zespołową. To także okazja do nawiązania rozmów na temat akcji proekologicznych bądź charytatywnych. Radość ze wspólnego niesienia pomocy na pewno zaprocentuje w przyszłych firmowych działaniach.

Jeśli chodzi o eventy Mazury dają możliwość ich organizacji w pięknych okolicznościach przyrody. Może więc gra zespołowa, wymagająca orientacji w terenie i wypełniania ciekawych misji? Jesteśmy w stanie przygotować scenariusz specjalnie dla naszych gości. Dużo frajdy sprawia też wspólne konstruowanie obiektów pływających. Mamy nadzieję, że już wkrótce ugościmy Twoją firmę! Odwiedzają nas przedsiębiorstwa z Warszawy, Białegostoku, Olsztyna i innych miast.

Organizowane przez Jabłoń Lake Resort integracje wspierają zdrową rywalizację, opartą na empatii i współpracy. Eventy w hotelu, Mazury, ich urok i krajobrazy znad jezior – takie momenty zapadają w pamięć pracowników na długo. Zachęcamy do skontaktowania się w sprawie organizacji firmowego eventu integracyjnego. Wykwalifikowany specjalista ds. sprzedaży eventów doradzi w wyborze najlepszych opcji i pomoże znaleźć dogodny termin. Do zobaczenia w malowniczym zakątku Polski!

Redakcja mojemedia.pl